Webform Simplify (1.0.0) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Administration
sk: Administrácia

en: More
sk: Viac

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: Access
sk: Prístup

en: Email
sk: E-mail

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Address
sk: Adresa

en: General
sk: Všeobecné

en: reset
sk: resetovať

en: Rows
sk: Riadky

en: Pattern
sk: Vzor

en: Hidden
sk: Skryté

en: Time format
sk: Formát času

en: update
sk: aktualizácia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Text field
sk: Textové pole

en: Maxlength
sk: Maximálna dĺžka

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Tabs
sk: Záložky

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Select
sk: Zvoľte

en: Step
sk: Krok

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Maximum image resolution
sk: Maximálne rozlíšenie obrázka

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: Minimum image resolution
sk: Minimálne rozlíšenie obrázka
