Webform Simplify (1.0.0) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: More
ug: داۋامى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Address
ug: ئادرېس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: update
ug: يېڭىلاش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Draft
ug: كوپىيە
