Webform Simplify (1.0.0) - en to uk translation catalogue (154 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: More
uk: Ще

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Number
uk: Число

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Required
uk: Обов’язкове

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: Update
uk: Оновити

en: Time
uk: Час

en: Access
uk: Доступ

en: URL
uk: URL-адреса

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Options
uk: Опції

en: All
uk: Все

en: submit
uk: надіслати

en: Date format
uk: Формат дати

en: Conditions
uk: Умови

en: Advanced
uk: Розширені

en: Maximum
uk: Максимум

en: Address
uk: Адреса

en: General
uk: Загальне

en: Counter
uk: Лічильник

en: reset
uk: скинути

en: Rows
uk: Рядки

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Hidden
uk: Приховано

en: Time format
uk: Формат часу

en: update
uk: оновити

en: Features
uk: Властивості

en: Return value
uk: Значення, що повертається

en: Date/time
uk: Дата/час

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Maxlength
uk: Максимальна довжина

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Default value
uk: Базове значення

en: Select
uk: Вибір

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Telephone
uk: Телефон

en: Step
uk: Крок

en: Image file
uk: Файл зображення

en: Steps
uk: Кроки

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: Prepopulate
uk: Попереднє заповнення

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Maximum image resolution
uk: Максимальна роздільна здатність зображення

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Sort options
uk: Параметри впорядкування

en: Draft
uk: Чернетка

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Date year range
uk: Період років дати

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Field prefix
uk: Префікс поля

en: Field suffix
uk: Суфікс поля

en: Unique
uk: Унікальне

en: Maximum file size
uk: Максимальний розмір файла

en: Rename files
uk: Перейменовувати файли

en: Minimum image resolution
uk: Мінімальна роздільна здатність зображення

en: Other description
uk: Інший опис

en: Randomize options
uk: Випадкова послідовність варіантів

en: draft
uk: чернетка

en: Other type
uk: Іншого типу

en: Chosen
uk: Обрано

en: Title display
uk: Відображення заголовка

en: Simplify
uk: Спростити

en: Time element
uk: Елемент часу

en: Other title
uk: Інша назва

en: Select other
uk: Виберіть інший

en: Minlength
uk: Мін.довжина

en: Checkboxes other
uk: Інші прапорці

en: Wrapper attributes
uk: Атрибути обгортки

en: Empty option label
uk: Мітка порожнього варіанта

en: Empty option value
uk: Значення порожнього варіанта

en: Other placeholder
uk: Інший заповнювач

en: Submission display
uk: Показ надсилання

en: Email confirm
uk: Підтвердити електронну адресу

en: Radios other
uk: Радіо інші

en: Email multiple
uk: Кілька електронних листів

en: Readonly
uk: Лише для читання

en: Element settings
uk: Налаштування елемента

en: Input masks
uk: Маски введення

en: Description display
uk: Відображення опису

en: Options display
uk: Відображення варіантів

en: Other option label
uk: Мітка варіанта "інше"

en: Other size
uk: Розмір "інше"

en: Other maxlength
uk: Максимальна довжина "інше"

en: Email confirm settings
uk: Налаштування підтвердження електронною поштою

en: Date element
uk: Елемент дати

en: Flexbox item
uk: Елемент Flexbox

en: Conditional logic
uk: Умовна логіка

en: Composite elements
uk: Складені елементи

en: Document file
uk: Файл документа

en: Other field prefix
uk: Префікс іншого поля

en: Other field suffix
uk: Суфікс іншого поля

en: Other rows
uk: Інші ряди

en: Other steps
uk: Інші кроки

en: Element attributes
uk: Атрибути елемента

en: Provides a form element to collect address information (street, city, state, zip).
uk: Надає елемент форми для збору інформації про адресу (вулиця, місто, область, поштовий індекс).

en: Submit button(s)
uk: Кнопка(и) Надіслати

en: Wizard previous
uk: Майстер назад

en: wizard previous
uk: майстер назад

en: Wizard next
uk: Майстер далі

en: wizard next
uk: майстер далі

en: Preview previous
uk: Попередній перегляд назад

en: preview previous
uk: попередній перегляд назад

en: Preview next
uk: Попередній перегляд далі

en: preview next
uk: попередній перегляд далі

en: @title button
uk: Кнопка @title

en: Hide @label button
uk: Приховати кнопку @label

en: @title button label
uk: мітка кнопки @title

en: Use date picker
uk: Використовуйте засіб вибору дати

en: Time step
uk: Крок часу

en: Replace file upload input with an upload button
uk: Замініть введення для викладання файлу кнопкою викладання

en: Sanitize file name
uk: Санітазувати назву файлу

en: Label attributes
uk: Атрибути мітки

en: Exclude unselected checkbox
uk: Вилучити непозначений прапорець

en: Randomize elements
uk: Рандомізувати елементи

en: Input hiding
uk: Приховування введення

en: Show date picker button
uk: Показати кнопку вибору дати

en: Other minimum
uk: Інший мінімум

en: Other maximum
uk: Інший максимум

en: File upload help display
uk: Відображення довідки щодо викладання файлу

en: File upload preview (Authenticated users only)
uk: Попередній перегляд викладання файлу (лише для автентифікованих користувачів)

en: File upload destination
uk: Місце викладання файлу

en: File upload placeholder
uk: Заповнювач для викладання файлу

en: Date days of the week
uk: Дні тижня для дати

en: Help display
uk: Відображення довідки

en: Attachment image style
uk: Стиль зображення вкладення

en: Options (custom) properties
uk: Властивості (власних) опцій

en: Date placeholder
uk: Заповнювач дати

en: Time placeholder
uk: Заповнювач часу

en: Include '@type of the above' option
uk: Додати опцію "@type з вищевказаного".

en: Open delete confirmation form in a modal dialog.
uk: Відкривати форму підтвердження видалення в модальному діалоговому вікні.

en: Webform Simplify
uk: Вебформа: Simplify
