Webform Simplify (1.1.0) - en to gl translation catalogue (69 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Administration
gl: Administración

en: More
gl: Máis

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Help
gl: Axuda

en: Update
gl: Actualizar

en: Time
gl: Hora

en: Access
gl: Acceso

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: submit
gl: enviar

en: Date format
gl: Formato de data

en: Conditions
gl: Condicións

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Maximum
gl: Máximo

en: Address
gl: Enderezo

en: General
gl: Xeral

en: Counter
gl: Contador

en: reset
gl: restablecer

en: Rows
gl: Filas

en: Pattern
gl: Patrón

en: Hidden
gl: Oculto

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: update
gl: actualización

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Step
gl: Paso

en: Image file
gl: Ficheiro da imaxe

en: Steps
gl: Pasos

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Maximum image resolution
gl: Máxima resolución da imaxe

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Draft
gl: Borrador

en: Date year range
gl: Rango de anos da data

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Minimum image resolution
gl: Resolución mínima da imaxe

en: draft
gl: borrador

en: Basic HTML
gl: HTML básico
