Webform Simplify (1.1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: Required
de: Zwingend

en: Date format
de: Datumsformat

en: Text field
de: Textfäld
