Webform Simplify (1.1.0) - en to lt translation catalogue (89 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: More
lt: Daugiau

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Help
lt: Pagalba

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: Access
lt: Priėjimas

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Address
lt: Adresas

en: General
lt: Bendras

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: reset
lt: atstatyti

en: Rows
lt: Eilutės

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: update
lt: atnaujinti

en: Features
lt: Savybės

en: Return value
lt: Grąžinimo vertė

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Step
lt: Žingsnis

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Prepopulate
lt: Iš anksto užpildyta

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Display on
lt: Nerodomas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Field prefix
lt: Laukelio priešdėlis

en: Field suffix
lt: Laukelio priesaga

en: Unique
lt: Unikalus

en: Randomize options
lt: Atsitiktinai parinkti parinktis

en: Title display
lt: Pavadinimo atvaizdavimas

en: Minlength
lt: Minimalus ilgis

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Checkboxes other
lt: Kiti žymimieji langeliai

en: Wrapper attributes
lt: Wrapper atributai

en: Email confirm
lt: El. pašto adreso patvirtinimas

en: Email multiple
lt: Keli el. pašto adresai

en: Readonly
lt: Tik skaitymui

en: Element settings
lt: Elemento nustatymai

en: Input masks
lt: Įvesties kaukės

en: Description display
lt: Aprašymo atvaizdavimas

en: Options display
lt: Parinkčių rodymas

en: Conditional logic
lt: Sąlyginė logika

en: Document file
lt: Dokumento failas

en: Advanced HTML/Text
lt: Išplėstinis HTML/tekstas

en: Submit button(s)
lt: Pateikimo mygtukas(ai)

en: Input hiding
lt: Įvesties slėpimas

en: Help display
lt: Pagalbos atvaizdavimas
