Webform Simplify (1.1.1) - en to ar translation catalogue (60 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Administration
ar: الإدارة

en: More
ar: المزيد

en: File
ar: ملف

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Number
ar: رقم

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Multiple
ar: متعدد

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Help
ar: المساعدة

en: Update
ar: تحديث

en: Time
ar: الوقت

en: Access
ar: الوصول

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Options
ar: الخيارات

en: All
ar: الكل

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Conditions
ar: الشروط

en: Advanced
ar: متقدم

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Address
ar: العنوان

en: General
ar: عام

en: Counter
ar: عداد

en: reset
ar: أعد الضبط

en: Rows
ar: صفوف

en: Pattern
ar: النموذج

en: Hidden
ar: مخفي

en: update
ar: حدّث

en: Features
ar: الخصائص

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Audio file
ar: ملف الصوت

en: Telephone
ar: هاتف

en: Steps
ar: خطوات

en: Maximum image resolution
ar: أقصى دقة للصورة

en: Draft
ar: مسودة

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: Textarea
ar: منطقة نص

en: Maximum file size
ar: الحد الأقصى لحجم الملف

en: Minimum image resolution
ar: الحد الأدنى لدقة الصورة
