Webform Simplify (1.1.1) - en to bo translation catalogue (52 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: All
bo: ཡོངས

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Address
bo: ས་གནས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Maximum image resolution
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་པར་རིས་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད

en: Minimum image resolution
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་པར་རིས་ཀྱི་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད
