Webform Simplify (1.1.1) - en to he translation catalogue (67 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Administration
he: ניהול

en: More
he: עוד

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Multiple
he: מרובה

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Help
he: עזרה

en: Update
he: עדכון

en: Time
he: זמן

en: Access
he: הרשאות גישה

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Email
he: דוא"ל

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Conditions
he: תנאים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Maximum
he: מקסימום

en: Address
he: כתובת

en: General
he: כללי

en: Counter
he: מונה

en: reset
he: אתחול

en: Rows
he: שורות

en: Pattern
he: פורמט

en: Hidden
he: מוסתר

en: update
he: עידכון

en: Features
he: פיצ'רים

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Select
he: בחר

en: Minimum
he: מינימום

en: Audio file
he: קובץ אודיו

en: Telephone
he: טלפון

en: Steps
he: צעדים

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Prepopulate
he: אכלס מראש

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Maximum image resolution
he: רזולוציה מירבית לתמונה

en: Video file
he: קובץ וידאו

en: Draft
he: טיוטה

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Date year range
he: טווח השנים של התאריך

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Maximum file size
he: גודל קובץ מקסימלי

en: Minimum image resolution
he: רזולוציה מינימלית לתמונה
