Webform Simplify (1.1.1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: All
ht: Tout

en: Basic HTML
ht: HTML bazik
