Webform Simplify (1.1.1) - en to is translation catalogue (45 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: More
is: Meira

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Size
is: Stærð

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Multiple
is: Margir

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: Update
is: Uppfæra

en: Time
is: Tími

en: Access
is: Aðgangur

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: Email
is: Netfang

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Address
is: Heimilisfang

en: General
is: Almennt

en: reset
is: endurstilla

en: Rows
is: Raðir

en: Hidden
is: Falið

en: Text field
is: Textareitur

en: Tabs
is: Flipar

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Telephone
is: Sími

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
