Webform Simplify (1.1.1) - en to lv translation catalogue (66 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: More
lv: Vairāk

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Time
lv: Laiks

en: Access
lv: Piekļuve

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: submit
lv: iesniegt

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Address
lv: Adrese

en: General
lv: Galvenie

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: Rows
lv: Rindas

en: Pattern
lv: Modelis

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Time format
lv: Laika formāts

en: update
lv: atjauninājums

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Minimum
lv: Minimums

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Image file
lv: Attēla fails

en: Steps
lv: Soļi

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja

en: Video file
lv: Video fails

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Unique
lv: Unikāls

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Minimum image resolution
lv: Minimālā attēla izšķirtspēja

en: draft
lv: melnraksts

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML
