Webform Simplify (1.1.1) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: Access
mn: Хандалт

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Text field
mn: Текст талбар
