Webform Simplify (1.1.1) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: More
nn: Meir

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: Update
nn: Oppdater

en: Time
nn: Tid

en: All
nn: Alle

en: Date format
nn: Datoformat

en: Address
nn: Adresse

en: reset
nn: sett til standardverdi

en: Rows
nn: Rader

en: Hidden
nn: Skjult

en: update
nn: oppdater

en: Text field
nn: Tekstfelt

en: Maximum image resolution
nn: Maksimum bileteoppløysing.
