Webform Simplify (1.1.1) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: More
sr: Више

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Number
sr: Број

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Date format
sr: Формат датума

en: Maximum
sr: Максимално

en: Rows
sr: Редови

en: Pattern
sr: Образац

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Minimum
sr: Минимално

en: Draft
sr: Предлог

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Basic HTML
sr: Основни HTML
