Webform Simplify (1.2.0) - en to am translation catalogue (34 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Update
am: አዘምን

en: Time
am: ሰዓት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Rows
am: ረድፎች

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Default values
am: ነባሪ እሴቶች
