Webform Simplify (1.2.0) - en to bg translation catalogue (46 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Administration
bg: Администриране

en: More
bg: още...

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Address
bg: Адрес

en: General
bg: Общи

en: reset
bg: нулирай

en: Hidden
bg: Скрит

en: Time format
bg: Формат на часа

en: update
bg: обновяване

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Select
bg: Избери

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: Triggers
bg: Тригери
