Webform Simplify (1.2.0) - en to bs translation catalogue (40 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Administration
bs: Administracija

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Help
bs: Pomoć

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Time
bs: Vrijeme

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Date format
bs: Format datuma

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Address
bs: Adresa

en: Rows
bs: Redova

en: Hidden
bs: Sakriven

en: update
bs: osvježavanje

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Form settings
bs: Postavke forme

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML
