Webform Simplify (1.2.0) - en to el translation catalogue (67 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: More
el: Περισσότερα

en: File
el: Αρχείο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Time
el: Ώρα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Text
el: Κείμενο

en: User
el: Χρήστης

en: Options
el: Επιλογές

en: All
el: Όλες

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: General
el: Γενικά

en: reset
el: επαναφορά

en: Rows
el: Γραμμές

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: update
el: ενημέρωση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Limit
el: Όριο

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Maxlength
el: Μέγιστο μήκος

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Select
el: Επιλογή

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Triggers
el: Σκανδάλες

en: Image file
el: Αρχείο εικόνας

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Maximum image resolution
el: Μέγιστη ανάλυση εικόνας

en: Date year range
el: Εύρος ημερολογιακού έτους

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Default values
el: Προκαθορισμένες τιμές

en: Maximum file size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: Rename files
el: Μετονομασία αρχείων

en: Minimum image resolution
el: Ελάχιστη ανάλυση εικόνας

en: Basic HTML
el: Βασική HTML
