Webform Simplify (1.2.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Search
ky: Издөө

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок
