Webform Simplify (1.2.0) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot
