Webform Simplify (1.2.0) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: More
sl: Več

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: Text
sl: Besedilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Maximum
sl: Maksimum

en: General
sl: Splošno

en: reset
sl: ponastavi

en: Rows
sl: Vrste

en: Hidden
sl: Skrito

en: update
sl: posodobi

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Any
sl: Katerokoli

en: Triggers
sl: Sprožilci

en: Maximum image resolution
sl: Največja ločljivost slike
