Webform Simplify (1.2.0) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: More
sq: Akoma

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: Time
sq: Ora

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Custom
sq: E personalizuar

en: reset
sq: rivendos

en: update
sq: u përditësua
