Webform Simplify (1.2.1) - en to ne translation catalogue (40 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: More
ne: थप

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Default values
ne: पूर्वनिर्धारित मान
