Webform Simplify (1.2.1) - en to bn translation catalogue (29 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: More
bn: আরও

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Size
bn: সাইজ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Help
bn: সহায়তা

en: Update
bn: আপডেট

en: Time
bn: সময়

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: All
bn: সমস্ত

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: General
bn: সাধারণ
