Webform Simplify (1.2.1) - en to ca translation catalogue (86 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Administration
ca: Administració

en: More
ca: Més

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: One
ca: Un

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Update
ca: Actualitza

en: Time
ca: Hora

en: Access
ca: Accés

en: States
ca: Estats

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: submit
ca: envia

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Conditions
ca: Condicions

en: Advanced
ca: Avançat

en: Maximum
ca: Màxim

en: Address
ca: Adreça

en: Counter
ca: Comptador

en: reset
ca: reinicia

en: Rows
ca: Files

en: Pattern
ca: Patró

en: Hidden
ca: Ocult

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: update
ca: actualitza

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Limit
ca: Límit

en: Text field
ca: Camp de text

en: Maxlength
ca: Longitud màxima

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Minimum
ca: Mínim

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Any
ca: Qualsevol

en: Triggers
ca: Activadors

en: Step
ca: Increment

en: Steps
ca: Passos

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Maximum image resolution
ca: Resolució màxima de la imatge

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Draft
ca: Esborrany

en: Date year range
ca: Rang d'any

en: Display on
ca: Mostra a

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Behaviors
ca: Comportaments

en: Form settings
ca: Configuració del formulari

en: Default values
ca: Valors predeterminats

en: Unique
ca: Únic

en: Maximum file size
ca: Mida màxima de fitxer

en: Minimum image resolution
ca: Resolució mínima de la imatge

en: Webform settings
ca: Paràmetres del Webform

en: Randomize options
ca: Ordre aleatori de les opcions

en: draft
ca: esborrany

en: Title display
ca: Visualització del títol

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic
