Webform Simplify (1.2.1) - en to cs translation catalogue (74 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: More
cs: Více

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Number
cs: Číslo

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Required
cs: Povinné

en: One
cs: Jeden

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Time
cs: Čas

en: Access
cs: Přístup

en: States
cs: Stavy

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: All
cs: Vše

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Address
cs: Adresa

en: General
cs: Obecné

en: Rows
cs: Řádky

en: Hidden
cs: Skryté

en: Time format
cs: Formát času

en: update
cs: aktualizovat

en: Text field
cs: Textové pole

en: Maxlength
cs: Maximální délka

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Tabs
cs: Záložky

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Select
cs: Vybrat

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Telephone
cs: Telefon

en: Any
cs: Libovolný

en: Triggers
cs: Spouštěče

en: Image file
cs: Soubor obrázku

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Maximum image resolution
cs: Maximální rozlišení obrázku

en: Video file
cs: Video soubor

en: Draft
cs: Koncept

en: Date year range
cs: Rozsah let

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: Default values
cs: Výchozí hodnoty

en: Unique
cs: Unikátní

en: Maximum file size
cs: Maximální velikost souboru

en: Minimum image resolution
cs: Minimální rozlišení obrázku

en: Webform settings
cs: Nastavení modulu Webform

en: Randomize options
cs: Zamíchat možnosti

en: draft
cs: koncept

en: Wizard
cs: Průvodce

en: Basic HTML
cs: Základní HTML
