Webform Simplify (1.2.1) - en to ka translation catalogue (38 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: More
ka: მეტი

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Time
ka: დრო

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: General
ka: ზოგადი

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Hidden
ka: დამალული

en: update
ka: განახლება

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Minimum
ka: მინიმუმი
