Webform Simplify (1.2.1) - en to km translation catalogue (49 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: More
km: បន្ថែម

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: General
km: ទូទៅ​

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Triggers
km: គន្លឹះ

en: Maximum image resolution
km: គុណភាព​បង្ហាញ​រូបភាព​អតិបរមា

en: Minimum image resolution
km: គុណភាព​បង្ហាញ​រូបភាព​អប្បបរមា
