Webform Simplify (1.2.1) - en to oc translation catalogue (63 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Administration
oc: Administracion

en: More
oc: Mai

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Number
oc: Nombre

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Multiple
oc: Multipla

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Time
oc: Ora

en: Views
oc: Vistas

en: Access
oc: Accès

en: Text
oc: Tèxte

en: States
oc: Estats

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Options
oc: Opcions

en: All
oc: Tot

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Date format
oc: Format de data

en: Custom
oc: Personalizat

en: Conditions
oc: Condicions

en: Advanced
oc: Avançat

en: Address
oc: Adreça

en: reset
oc: reïnicializar

en: Rows
oc: Rengadas

en: Pattern
oc: Motiu

en: Hidden
oc: Amagat

en: update
oc: metre a jorn

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Date/time
oc: Data / Ora

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Tabs
oc: Onglets

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Select
oc: Seleccionar

en: Any
oc: Qual que siá

en: Triggers
oc: Desenclavadors

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Maximum image resolution
oc: Resolucion maximala de l'imatge

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Date year range
oc: Interval d'annadas de la data

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar

en: Default values
oc: Valara per defaut

en: Minimum image resolution
oc: Resolucion minimala de l'imatge
