Webform Simplify (1.2.1) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ
