Webform Simplify (1.2.1) - en to si translation catalogue (24 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Administration
si: පාලනය

en: More
si: තව

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Minimum
si: අවමය
