Webform SMSAPI (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Options
cs: Možnosti

en: To:
cs: Komu:

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Send to
cs: Poslat komu

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Notification
cs: Oznámení
