Webform SMSAPI (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Options
fi: Valinnat

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Elements
fi: Elementit
