Webform SMSAPI (1.0.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Options
hu: Lehetőségek

en: To:
hu: Címzett:

en: Sender
hu: Feladó

en: Send to
hu: Címzett

en: From:
hu: Feladó:

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Notification
hu: Értesítés

en: SMS Message
hu: SMS üzenet

en: Type of message
hu: Az üzenet típusa

en: Elements
hu: Elemek
