Webform SMSAPI (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Options
lt: Nustatymai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Send to
lt: Siųsti

en: Subject:
lt: Tema:

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Elements
lt: Elementai
