Webform SMSAPI (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Options
sk: Nastavenia

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
