Webform SMSAPI (1.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Options
tr: Seçenekler

en: Sender
tr: Gönderen

en: Send to
tr: Alıcı

en: From:
tr: Kimden:

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Elements
tr: Öğeler
