Webform SMSAPI (1.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Options
uk: Опції

en: To:
uk: Кому:

en: Sender
uk: Відправник

en: Send to
uk: Отримувач

en: From:
uk: Від:

en: Subject:
uk: Тема:

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Elements
uk: Елементи

en: Send from
uk: Надіслано з

en: @form webform sent @title email.
uk: Вебформа @form надіслала електронний лист @title.
