Webform SMSAPI (1.1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Options
ar: الخيارات

en: To:
ar: إلى:

en: Send to
ar: ارسل إلى

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Elements
ar: العناصر
