Webform SMSAPI (1.1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Options
da: Valg

en: To:
da: Til:

en: Sender
da: Afsender

en: Send to
da: Send til

en: From:
da: Fra:

en: Subject:
da: Emne:

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Notification
da: Underretning

en: Elements
da: Elementer
