Webform SMSAPI (1.1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: To:
fr: À

en: Sender
fr: Expéditeur

en: Send to
fr: Envoyer à

en: From:
fr: De:

en: Subject:
fr: Sujet :

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Send from
fr: Envoyer depuis

en: @form webform sent @title email.
fr: Le webform @form a envoyé le courriel @title.
