Webform SMSAPI (1.1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Options
gl: Opcións

en: To:
gl: Para:

en: Send to
gl: Enviar

en: - Select -
gl: - Seleccione -
