Webform SMSAPI (1.1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: Options
hi: विकल्प

en: Sender
hi: प्रेषक

en: - Select -
hi: - चुनें -
