Webform SMSAPI (1.1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Options
is: Möguleikar

en: To:
is: Til:

en: Sender
is: Sendandi

en: - Select -
is: - Velja -
