Webform SMSAPI (1.1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Options
ja: オプション

en: To:
ja: 宛先:

en: Sender
ja: 送信者

en: Subject:
ja: 題名:

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Notification
ja: 通知

en: Elements
ja: 要素
