Webform SMSAPI (1.1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: To:
kn: ಗೆ:

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: From:
kn: ಯಿಂದ:

en: Subject:
kn: ವಿಷಯ:

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
