Webform SMSAPI (1.1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Options
pt: Opções

en: To:
pt: Para:

en: Sender
pt: Remetente

en: Send to
pt: Enviar para

en: From:
pt: De:

en: Subject:
pt: Assunto:

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Notification
pt: Notificação

en: Elements
pt: Elementos
