Webform SMSAPI (1.1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Options
sv: Alternativ

en: To:
sv: Till:

en: Sender
sv: Avsändare

en: Send to
sv: Skicka till

en: From:
sv: Från:

en: Subject:
sv: Ämne:

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Notification
sv: Avisering
