Webform SMSAPI (1.1.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Options
de: Optionen

en: To:
de: An:

en: Sender
de: Absender

en: Send to
de: Senden an

en: From:
de: Von:

en: Subject:
de: Betreff:

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Notification
de: Benachrichtigung

en: SMS Message
de: SMS Nachricht

en: Type of message
de: Art der Nachricht

en: Elements
de: Elemente

en: Send from
de: Senden von

en: @form webform sent @title email.
de: Webformular @form hat die E-Mail @title gesendet.
